Contact
Jobs
Pers
Nieuws
Sitemap
FAQ
RSS
De natuur in!
Zoeken via Google Maps
Bezoekerscentra
Domeinen per provincie
Activiteit organiseren
Spelen in het bos
Kamperen
Hondenzones
Natuurbeleid
Toegankelijkheid
Openbare visserij
Wildbeheer/jacht
Bos
Hout
Soortenbeleid
Natuur
Groen in de stad
Biodiversiteit
Natuurinspectie
Wetgeving
Wetgeving
Vrijstelling successierechten
Formulieren
Formulieren
Activiteiten
Kalender
Campagnes
Studiedagen
Over Ons
Wie zijn we
Missie en visie
Organogram
Investeren in natuur
Publicaties
Projecten
U bent hier:
Home
De natuur in!
Antwerpen
De Merode
hoe_te_bereiken
Hoe te bereiken?
Met de auto
Neem de snelweg E313, afrit Geel-West en volg de richting Westerlo-Herselt.
Je kunt ook de E314, afrit Aarschot nemen en dan de richting Herselt en Westerlo volgen.
Het boscomplex Hertberg ligt aan de Diestsebaan in Herselt. Dat is de verbindingsweg tussen de N19 (Herselt-Westerlo) en de N212 (Herselt-Averbode).
Varenbroek ligt aan de Varendonksesteenweg in Herselt. Dat is een zijstraat van de eerder genoemde Diestsebaan (aan de kerk van Bergom-Herselt).
Helschot ligt op het einde van de straat Elschot. Dat is ook een zijstraat van de Diestsebaan (aan de herberg Mie Maan).
Sterschotsbos ligt aan de oost- en westzijde van de verbindingsweg Tongerlo en Oevel, beiden deeldorpen van Westerlo. Parkeren kan in het doodlopende gedeelte van de Oevelse Dreef.
Met het openbaar vervoer
Je kunt de bus nemen tot in het centrum van Herselt of Westerlo. Er zijn ook haltes dicht bij de bossen, zoals aan de Asberg.
Met de fiets, te voet
Alle deelgebieden van het boscomplex in de Merode zijn bereikbaar via het fietsknooppuntennetwerk Antwerpse Kempen.
terug